KLÍČE - AUTOKLÍČE

DŮM PRO VAŠE BEZPEČÍ 🔐

Nabídka

  • S naším sloganem "Dům pro Vaše bezpečí" Vám přinášíme ucelenou nabídku zabezpečení Vašeho bytu, domu, kanceláře i provozovny. Jsme servisním střediskem FAB a nabízíme vše ze sortimentu této světoznámé firmy (od visacích zámků přes autoklíče až po systémy klíčů dle skupin oprávnění pro přístup k různým objektům). Naše portfolio zahrnuje také bezpečnostní dveře, kování a další prvky pasivního zabezpečení.

  • V současnosti nejspolehlivějším prostředkem ochrany majetku je moderní elektronický zabezpečovací systém (EZS). EZS je sestaven z několika základních součástí - detektoru, ústředny, ovládacích a signalizačních prvků.

  • Mozkem EZS je ústředna. Shromažďuje informace z jednotlivých detektorů. Informace vyhodnocuje a zajišťuje adekvátní odezvu. V případě narušení hlídaného prostoru vyhlásí poplach, spustí akustickou sirénu a odešle poplašnou zprávu pomocí pevné linky nebo GSM brány. Příjemcem zprávy může být majitel objektu, pult centrální ochrany nebo třeba městská policie, pokud tuto službu poskytuje.

  • Ústředna s uživatelem může komunikovat průběžně například prostřednictvím mobilního telefonu a předávat aktuální informace o stavu systému. Uživatel je také schopen na dálku ovládat systém. Propracovanější systémy zároveň umožňují ovládat i další funkce objektu (osvětlení, vytápění, klimatizaci). Ovládání lze realizovat i prostřednictvím hlasového komunikátoru, který reaguje jen na zvolený typ hlasu, což může způsobit komplikaci například při nachlazení hlasivek.

  • Další nezbytnou součástí systému jsou detektory. Každý detektor sleduje přidělenou bezpečnostní zónu, kterou může být místnost, dveře či okno. Zaznamenává změnu stavu hlídané zóny v podobě pohybu, změny tepelného záření, otřesů nebo tříštění skla. V prostorech s předpokladem pohybu domácích zvířat lze nasadit detektor s tolerancí do 40kg. Bezdrátový detektor lze nasadit podle aktuální potřeby na libovolném místě.

  • Za zmínku stojí i signalizační sirény. Při poplachu vydávají hlasitý proměnlivý pronikavý zvuk, který upozorňuje okolí na poplach a znepříjemňuje pobyt pachatele v jeho dosahu.

  • Na závěr dodejme, že nejčastější loupežné trasy vedou skrze okna v přízemí, sklepní okna, ale i balkonové dveře. Okna lze zabezpečit mechanicky osazením bezpečnostního skla s vloženou folií. Jeho poškození je fyzicky namáhavé, ale postrádá zvukový efekt tříštění skla.


RUND s.r.o.
Nádražní 904
551 02 Jaroměř - Josefov
(za velkým železničním přejezdem, areál Profimarketu)

IČO: 27478335 | DIČ: CZ27478335

C 21373 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Telefon: +420 491 815 112
Fax: +420 491 813 780
Mobil: +420 724 143 518

obchod@profi-market.cz